Un suporter al echipei Norwich, arestat şi suspendat după ce a aruncat un telefon în teren. Motivul din spatele gestului

Un suporter al echipei engleze Norwich a fost arestat şi suspendat după ce a aruncat un telefon mobil pe teren în timpul meciului cu Tottenham, de sâmbătă, scor 2-2.

Un suporter al echipei Norwich, arestat şi suspendat după ce a aruncat un telefon în teren, Motivul din spatele gestului

Suporterul lui Norwich a fost arestat în pauza meciului, după ce a aruncat un telefon în teren, relatează BBC. Gestul său a fost provocat de o decizie a arbitrajului video, care a anulat golul reuşit de Teemu Pukki, în minutul 34.

Formaţia engleză a decis, luni, să îi interzisă accesul pe stadion pentru următorii…